Southampton dodáva Bet365 biedu ako fanúšikovia je zvrhnutý hostitelia

Ronald Koeman, manažér v Southamptone, verí, že jeho víťazstvo v Európe je stále nažive po víťazstve v Aston Villa. Sviťania sa vyvíjali na víťazstvo 4-2, aby udržali tlak na Liverpool, ktorý viedol 2: 0 s Newcastle. Dusan Tadic dvojitý a ciele od impozantné Shane Long a Sadio Mané udržali svoje štíhle kvalifikačné šance na Ligy nažive. Sú na ôsmym Bet365 mieste v tabuľke Premier League, za bodom za Liverpoolom a dvoma prepadmi West Ham, a Koeman chce udržať tlak na svojich súperov.

Povedal: “Čo sa vám páči, na konci sezóna, je hrať na niečom, čo je vždy lepšie ako keď skončí sezóna. Víťazíme znova a vyvíjame tlak na ne.To je to, čo chceme urobiť, a to musíme urobiť budúci týždeň. “Liverpool má náročný plán s Európskou ligou a je vždy ťažké udržať tempo v Premier League. To je dobré, pretože sme blízko, ale potrebujeme viac víťazstiev, vieme. Som veľmi šťastný a mám ešte jeden rok na moju zmluvu. Každý môže byť veľmi šťastný, ako to funguje. “Dlho má teraz už šesť gólov v posledných siedmich zápasoch proti víťazstvu, ale zmeškal Bet365 niekoľko šancí, aby sa k nemu pridali, vrátane toho, že včas zaútočil na bar. Koeman odhalil medzinárodnú republiku Írsko, ktorá sa potom ospravedlňovala neskôr za to, že nezaznamenala viac.

Povedal: “Ospravedlnil sa po zápase, pretože nezískal viac gólov. Je to dobrá mentalita, pretože mal niekoľko dobrých možností. Ona vie, že má viac Bet36 promočné akcie príležitostí na skóre a mám to rád.Nikdy sa sťažujem hráčom, ktorý tvrdo pracuje a robí všetko. Je to súčasť práce, ktorú si môžete nechať ujsť. On bol pozitívny, pretože tvrdo pracuje a vytvára veľa Bet365 problémov. “Dvojnásobné víťazstvo Ashley Westwoodovej bolo pre Villa veľmi málo útechy, ktoré po neúspechu sveta obdržali prvé dva góly.Porážka bola 10. útočná strata ligy a sú to zápas, ktorý sa rovnal počtu klubových rekordov, keď stratili 11 zápasov v rokoch 1962-63. Leandro Bacuna, Joleon Lescott, Brad Guzan a Micah Richards boli prvotriední ciele pre boos, ale Eric Black, správca Villa manažér odmietol kritizovať fanúšikov. Tento týždeň podporovatelia videli Gabby Agbonlahor, kapitán klubu, pozastavený ako klub vyšetrovať údajné užívanie smiechu na plyn, zatiaľ čo to bolo odhalené Jores Okore účinne šiel do štrajku tým, že odmietol byť na lavičke proti Bournemouthu začiatkom tohto mesiaca. Black povedal: “Je to ťažké okolnosti, snažia sa vyjadriť svoje názory. Sme profesionálni ľudia, profesionálni Bet365 futbalisti a na záhrade nie je vždy ružová.Môžem robiť len to, čo robím, a snažím sa ich vylepšiť, ale nie sme na spodku ligy, pretože sme najlepší tím a máme najlepších hráčov. Musíme s nimi tvrdo pracovať a musia zostať profesionálmi. Stojím tam, aby som to vzal [zneužívanie]. Chápem frustráciu fanúšikov a majú nápady na to, aký tím chcú vidieť, ale nemôžem byť vedený touto cestou. “V najnovšej histórii mali najhoršiu sezónu, zaznamenali slabé výsledky a výkony. Majú všetko právo vyjadriť svoj hnev. “Manchester City a Kelechi Iheanacho prekonávajú Stoke City Prečítajte si viacEden Hazard končí cieľ sucha, keď Chelsea porazila Bournemouth. Prečítajte si viac

Rate this post