Bet365 bonus na kurzové stávky

Bet365 bonus na kurzové stávkyNajvyššie štyri ligy v Európe budú mať štyri automatické miesta v skupine fáze Ligy majstrov od sezóny 2018-19.

Tento krok, ktorý sa chápe ako podporovaný zástupcami Španielska a Talianska, bola čiastočne poháňaná hrozbou odlúčenej Európska Super League zo strany Bet365 špičkových klubov. Ostatné zmeny implementované spoločnosťou Uefa, ktoré nadobudnú účinnosť v roku 2018, keď sa začne nový trojročný obchodný cyklus, uvidia kluby posudzované na ich vlastný záznam, vynechanie podielu krajiny pre jednotlivé koeficienty klubu, pokiaľ tento koeficient nie je nižší ako 20% koeficientu združenia.

Historický úspech v súťaži bude tiež Bet365 bonus na kurzové stávky potvrdený pri výpočte koeficientu s bodmi udelenými pre európske tituly , zatiaľ čo finančná distribúcia klubov sa výrazne zvýši v prípade Ligy majstrov a Ligy Európy. Ligy majstrov budú pokračovať vo fáze 32 skupín a 16-klubovej knockoutovej fáze a Európska liga zostanev 48 tímoch, aj keď v novom vývoji budú víťazi automaticky zaradení do fázy skupiny Ligy majstrov, keďže sa v súčasnosti môžu Bet365 zúčastniť play-off.

“Vývoj klubových súťaží Uefa je výsledkom rozsiahleho konzultačného procesu so všetkými zainteresovanými stranami a zohľadnením širokého spektra Bet365 odborných znalostí a perspektív, “uviedol Theodore Theodoridis, generálny tajomník Uefa. “Urobené zmeny budú naďalej zabezpečovať kvalifikáciu založenú na športových zásluhách a právo všetkých združení a ich klubov súťažiť v európskych klubových súťažiach elitných klubov.” Sme radi, že európsky futbal zostáva zjednotený za koncepty solidarita, spravodlivá hospodárska súťaž, spravodlivá Bet365 distribúcia a dobrá správa vecí verejných. “Karl-Heinz Rummenigge, predseda Európskej asociácie klubov, ktorý lobuje za tímy, ktoré sa zúčastňujú kontinentálnej súťaže, uviedol:” Vítam rozhodnutie Uefy , odráža vážne a spravodlivé riešenie pre európsky klubový futbal.Obzvlášť ma teší Bet365 skutočnosť, že európske futbalové spoločenstvo je naďalej jednotné vpred. ”

viac: vstupné bonusy stávkových kancelárii

Rate this post